• Biotejner
    Předchází vzniku
    odpadu
    Níže zjistíte více

Soutěž o kurník a krmnou směs pro slepičky


Jak se zapojit?

Tato soutěž není sponzorována ani spravována Facebookem nebo s ním spojena. Vaše informace poskytujete společnosti MOJE ODPADKY, nikoliv Facebooku. Poskytnuté informace budou použity pouze pro tuto soutěž. Výhru nelze vymáhat právní cestou. Reklamace výhry je vyloučena.


Proč BIOtejner?

BIOtejner je ideálním řešením problému s biologickým odpadem na sídlištích. Díky své prodyšnosti lze uvnitř BIOtejneru biologický odpad kompostovat stejně jako v běžném kompostéru, ale zároveň lze BIOtejner využít i jako běžný kontejner, vysypat a odpad odvézt na kompostárnu. Velkou výhodou je krásný design složený z prvků kovu a dřeva, který ozdobí každé sídliště. Navíc lze k BIOtejneru přistavit také voliéru pro domácí slepice, které jsou mistryně v likvidaci bio odpadu. Navíc už nikoho nemusí trápit zápach a nebo koroze běžného kontejneru.
biotejner

Kde najdu nejbližší BIOtejner?

Na kuchyňské zbytky nejlepší jsou slípky. Víte proč?

To, že vám nebude smrdět popelnice a nepolezou vám z ní červy, když do ní nebudete dávat BIO odpad, je ověřený fakt. Slepice vám snese domácí vejce a utrousí kvalitní hnojivo bez zbytečných plastových obalů a hlavně zdarma.

Kryštof Bambušek

bambusek@mojeodpadky.cz

Jana Staňková

stankova@mojeodpadky.cz

Chcete také BIOtejner?

Pokud Vás náš BIOtejner zaujal a chcete snižovat produkci odpadu, tak napište Janči nebo Kryštofovi a ti Vám rádi poradí, jak začít.