třídím pohodlně

Třídím pohodlně
-
Šetřím peníze

šetřím peníze

Více zde

více textu

Třídím odpady a podporuji Dobrého anděla


Často slýcháme názory, že třídění odpadů je samozřejmost, že by se to nemělo dělat pro peníze. Souhlasíme s tvrzením, že odpady by se měly třídit především kvůli ochraně životního prostředí, ale proč si nevzít peníze, které ještě mohou pomáhat?

Pro všechny, kteří netřídí pro peníze, jsme ve spolupráci s nadací Dobrý anděl připravili akci „Třídím odpady a podporuji Dobrého anděla“. Smyslem této akce je pomáhat lidem v tíživé životní situaci zasláním peněz, které se ušetřily tříděním odpadů. Ušetřené peníze můžete věnovat nadaci Dobrý anděl.

Nadace pomáhá rodinám s dětmi, které se vlivem rakoviny nebo jiné vážné nemoci dostaly do finanční tísně. Líbí se nám, že je pomoc prostřednictvím nadace transparentní. Jako dárce – Dobrý anděl – vidíte konkrétní příběhy rodin, kterým pomáháte. Navíc všechny vaše příspěvky odevzdají rodinám nemocných do posledního haléře.

Pokud i vy máte chuť se k nám přidat a zažít radost z pomoci druhým, je to jednoduché.
Kliknutím na obrázkové tlačítko se stačí zaregistrovat a můžete začít přispívat. Děkujeme!

andel

Proč nechat ležet peníze, které jste si vytřídili, když tyto peníze mohou někomu pomoci? Díky akci „Třídím odpady a podporuji Dobrého anděla“, nemusíte třídit jen kvůli ochraně životního prostředí, ale také kvůli pomoci ostatním lidem.